Всесвіт

Вчені NASA знайшли сніг з метану в горах на Плутоні

Вчені NASA в ході дослідження виявили на Плутоні гори, вершини яких повністю покриті снігом з метану. Така інформація з’явилася на офіційному сайті космічного відомства США.

На Плутоні виявлений сніг з метану. Таке відкриття зробили співробітники NASA, вивчаючи дані, які передає станція New Horizons, що досліджує Сонячну систему. Відповідне повідомлення розміщено на офіційному сайті американської космічної корпорації.

Як стає зрозуміло з повідомлення, на Плутоні виявлено ряд з гір, вершини яких повністю покриті снігом, що складається з метанов. Супутник зміг зробити знімки вершин гір на відстані 33,9 тисяч кілометрів від поверхні Плутона.

Ці гори розташовані в регіоні Ктулуху. Як повідомляють вчені, зображення отримало досить високу якість, завдяки чому можна розглянути світлі плями на тлі більш темного матеріалу. Як раз ці плями і виступають «метановим снігом». Фахівці повідомили, що на основі отриманих кадрів можна зробити висновок, що метановий лід в атмосфері Плутона конденсується, як вода в земній атмосфері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button