Екологія

Астронавти МКС: Атмосфера Землі має нездоровий вигляд

Американський астронавт Скотт Келлі, який перебуває на борту МКС, повідомив, що атмосфера Землі з кожним роком має все більше нездоровий вигляд, стоншуючись величезними темпами і втрачаючи свої захисні властивості.

Келлі, який часто публікує в соцмережах різні знімки нашої планети, зроблених з МКС, заявив про жахливий стан повітряної оболонки Землі. Так, він зазначив, що останнім часом викиди вуглекислого газу в атмосфері стало видно навіть неозброєним оком з космосу. Астронавт підкреслює, що плівка, яка захищає все живе на планеті від смертельної сонячної і космічної радіації, стоншується і виглядає дуже болісно. Фахівець не виключає, що в майбутньому Землю може чекати доля Марса, який втратив свою атмосферу близько 4 мільярдів років тому.

Найбільш проблемними з погляду екології регіонами є Азія і Центральна Америка, де велика частина територій покрита сірою плівкою, яка легко спостерігається з космосу. На думку Скотта Келлі, Земля схожа на людину, яка потребує термінової допомоги лікаря, особливо у зазначених частинах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments