Авто

Audi представила тизер нового кросовера Audi Q8

Компанія Audi готується до презентації нового кросовера Audi Q8, яка, на думку експертів, відбудеться влітку. У Мережі з’явився офіційний тизер нового позашляховика, в якому показані контури новинки.

Очікується, що світова прем’єра Audi Q8 відбудеться на автомобільній виставці, яка пройде влітку цього року в Пекіні. На офіційній сторінці Audi у Facebook вже з’явився тизер нового позашляховика. Повноцінних фотографій кросовера поки немає, концерн Audi, зберігаючи інтригу, представив лише обриси своєї новинки. “Він несе ген Audi”, – такий слоган презентації Audi Q8.

Про Audi Q8 поки мало що відомо, характеристики автомобіля і його зовнішній вигляд тримаються в таємниці. Передбачається, що кросовер буде виконаний на платформі MLB evo і буде забезпечений електромеханічною активною підвіскою, в якій відсутні стабілізатори поперечної стійкості. Також відомо, що дах Audi Q8 за зовнішнім виглядом нагадуватиме дах моделей купе, новинка буде оснащена вузькими фарами і великими решітками радіатора. У салоні позашляховика розмістять мультимедіа-систему, що володіє двома дисплеями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button