Технології

Австралійським трамваям не потрібні дроти

Проект будівництва бездротової трамвайної лінії передбачає посадку дерев вздовж шляхів, які будуть частково знижувати шум транспорту.

Австралийским трамваям не нужны провода

Які саме трамваї планується використовувати на новій лінії в Ньюкаслі, будівництво якої розпочнеться в кінці поточного року, поки невідомо. Ймовірно, влада оголосить тендер на поставку нового транспорту. Слід зазначити, що в Австралії в Сіднеї вже діє трамвайна лінія, позбавлена контактного проводу над нею.

Сіднейська трамвайна лінія технічно відрізняється від лінії, яку планується побудувати в Ньюкаслі. У Сіднеї між двома нейтральними рейками прокладена третя контактна рейка. Ці рейки розділені на десятиметрові ділянки, підключені до електромережі і відокремлені одна від одної нейтральними ділянками.

Трамвай, який їде по лінії, має радіопередавач, пов’язаний з підстанцією, яка подає напругу на контактні ділянки третьої рейки тільки тоді, коли над ним проходить потяг. З цієї причини наземне розміщення контактної рейки абсолютно безпечне для людей і тварин. Коли трамвай знаходиться на лінії, під ним завжди є дві ділянки третьої рейки, на які подається напруга, повідомляє econet.ru

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button