Земля

В найближчі десятиліття життя на Землі різко погіршиться

В найближчі десятиліття життя на Землі різко погіршитьсяЗгідно зі щорічною доповіддю Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC), який учені планують опублікувати навесні 2014 року, через серйозні глобальні кліматичні зміни у найближчі десятиліття умови життя на Землі різко погіршаться. Американські журналісти отримали доступ до проекту цього документа і винесли на загальний огляд деякі витяги з нього.

«У XXI столітті негативні зміни клімату, які пов’язані з глобальним потеплінням, стануть причиною зниження темпів економічного зростання і скорочення кількості бідних громадян. У деяких регіонах висока температура повітря разом з підвищеним рівнем вологості перешкодять всім видам людської діяльності, а знаходження поза приміщеннями стане смертельно небезпечним для їхнього життя».

Також зросте кількість пожеж, повеней та епідемій. В основному це торкнеться найбідніших країн і регіонів. Засуха призведе до колапсу діючої інфраструктури, а скорочення території, придатної для проживання, спровокує військові конфлікти.

Зазначимо, остаточний варіант документа буде опубліковано в березні 2014 року, а до цього в нього будуть вноситися зміни та доповнення з урахуванням зауважень експертів з різних науково -дослідних організацій.

Натхнення: informing.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button