Головна / Технології / Перша в світі квартира на воді почне будуватися в 2014 році

Перша в світі квартира на воді почне будуватися в 2014 році

Голландці відомі своєю винахідливістю в освоєнні земель і використанні їх у своїх інтересах. У зв’язку з цим системи для відкачування води зараз переосмислюються архітектором Коеном Олтіусом (Koen Olthuis) і його командою із студії дизайну Waterstudio. У той час як зростання рівня води в морях і річках надихнув багато країн по всьому світу на інвестування в будівництво поліпшених захисних конструкцій від повеней, Олтіус ще з більшою силою загорівся ідеєю будівництва на воді.

Проект був розроблений для забудовника ONW / BNG GO і називається «The Citadel». The Citadel являє собою флотилію з квартир, відповідних сучасним критеріям розкоші. Проект, який почне будуватися на початку наступного року, буде складатися з 60 квартир високою щільністю розташування (30 одиниць на акр води). Олтіус підкреслює, що в Голландії є близько 3500 польдерів (ділянок низинних земель, захищених штучними дамбами), які знаходяться нижче рівня моря і залишаються сухими завдяки відкачуванню води. І згідно даного проекту землі, які століттями були штучно сухими, будуть затоплені знову.

Конструкція буде полегшеною, встановлять легкі конструкції для зв’язку з материком. Великий, важкий, плаваючий бетонний кесон забезпечить основу для квартир. Також на ньому будуть встановлені паркування. Квартири будуть складатися з 180 модульних елементів, розташованих навколо центрального двору.

Будівництво буде вестися в тимчасовому сухому доці. Як пояснює Олтіус, по завершенні будівництва встановлять насоси, і територія буде затоплена. Таун-хаус в підсумку плаватиме на воді, що сягатиме глибини 2 м (надалі вона зросте до 4 м). Плаваючий міст з’єднає будівля з материком, що дозволить пересуватися жителям, а також забезпечить доступ аварійним службам. Архітектори стверджують, що у зв’язку з великим розміром бетонного кесона (73,1 х 128 х 2,7 м), жителі не будуть відчувати хвиль. А от жителі новобудов Ірпіня, що знаходиться біля Києва, будуть почувати більший комфорт. http://novooskolska.com/ від забудовника — це низькі ціни на квартири та ґарантія того, що ви та ваші діти будуть жити в екологічно чистому середовищі. Новобудови в Ірпіні — це упорядковані, чисті і безпечні під’їзди і парадні, а також доглянута територія навколо гарних, по-справжньому радуючих око будинків.

Що ж до відповідності принципам сталого будівництва, архітектори заклали у проекті кілька високотехнологічних та енергозберігаючих інженерних розробок, включаючи будівництво зелених дахів та облаштування парників. Все це зменшить споживання енергії на 25%, у порівнянні з будівлями такого ж типу на материку. Фасад квартир буде зроблений з алюмінію, з характерними низькими експлуатаційними витратами.

Натхнення: http://nauka21vek.ru/

 
comments powered by HyperComments