Різне

Бетон в сучасній архітектурі

Спеціальні технології обробки бетону відкривають великі можливості його використання в будівництві сучасних мегаполісів, де він проявляє себе зовсім по-новому. Архітектурні рішення з бетону – це стильно, високотехнологічно і міцно, що повністю відповідає концепції урбаністичного розвитку. Особливу увагу заслуговують технології створення фотобетона і структурного бетону, які кардинально змінюють уявлення про цей матеріал як нудний і непластичний. Щодо пластичності, сучасні додатки поліпропіленової фібри роблять бетон більш стійким до появи пластичних усадкових тріщин. Більш детально . Будівельні об’єкти, на яких використовується фотобетон, привертають до себе загальну увагу, а завдяки спеціальним матрицям можна створити практично будь-які форми об’єктів.

fotobeton

У всіх країнах світу бетон і залізобетон визнали найбільш зручними і економічно вигідними матеріалами. Про їх можливості свідчать сотні успішно реалізованих проектів світових архітекторів. Щорічне світове виробництво бетону перевищує обсяги інших видів промислової продукції. Інноваційні технології виробництва дозволяють випускати бетонні вироби індивідуальної форми під конкретні архітектурні проекти.

Фотобетон – спеціальна технологія, яка дозволяє перенести на бетон практично будь-яке зображення – портрет, пейзаж, абстракцію.

Технологія фотобетона найкраще проявляє себе на фасадах будівель і відкритих спорудах. Для того, щоб фотобетон виявив свої властивості, йому необхідне сонячне світло. Технологічно за допомогою матриць на поверхні бетону створюється чергування каннелюр різної ширини і глибини, які при попаданні сонячного світла дають тінь різної інтенсивності, і це дозволяє побачити фотографію на фасаді будівлі. Оскільки сонце рухається по небосхилу протягом дня, зображення може змінювати інтенсивність прояву, що виглядає досить динамічно.

Таким чином, бетонний фасад дає архітекторам, проектувальникам, дизайнерам і замовникам абсолютну свободу для польоту фантазії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button