Екологія

Бідні країни отримуватимуть $100 млрд щороку на захист клімату

Щорічно на проєкти із захисту клімату в країнах, які розвиваються, держави G7 (“великої сімки”) виділятимуть $100 млрд. Про таке фінансування лідери “великої сімки” домовилися  на саміті, що проходив в англійському графстві Корнуолл.

Відповідне положення представили в прикінцевій декларації саміту, повідомило видання DW з посиланням на представника уряду Великобританії.

“Ми підтверджуємо мету колективу розвинених країн спільно мобілізувати 100 млрд доларів на рік із державних та приватних джерел до 2025 року для пом’якшення наслідків (змін клімату. – Ред.). З цією метою ми зобов’язуємось збільшувати та покращувати загальний внесок у міжнародне фінансування клімату за цей період і закликаємо інші розвинені країни долучитися та збільшити свій внесок у цю діяльність”, – йдеться в комюніке за результатами саміту G7.

Водночас учасники зустрічі заявили про намір скоротити парникові викиди промислових підприємств до 2030 року приблизно на 50% у порівнянні з рівнем 2010 року.

Серед інших домовленостей в питанні захисту клімату – відмова від вугільної енергетики, а отже майже повне закінчення прямого державного видобутку викопних енергоносіїв за кордоном і поступова відмова від автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button