Земля

Загадковий звук лякає жителів американського штату Нью-Йорк

Протягом останніх кількох місяців у Бедфорд-Стайвесанте, що в Брукліні, штат Нью-Йорк, люди скаржилися на дивний, дратівливий шум. Вони чують цей шум як зовні, так і у своїх квартирах, а сам звук викликає проблеми зі здоров’ям.

Деякі конспірологи вважають, що симптоми цього шуму дуже схожі з тими, що описували американські дипломати. За останні два роки дипломати з американських посольств в Кубі і в Китаї, за їх власним твердженням, чули настирливі звуки, від яких потім почалися проблеми. Дью Роббі, один з мешканців Брукліна, записав дивний гул на камеру телефону:

@NYPDONeill @NYCMayor @nytimes @nypost @News12BK high pitch Noise заподіяння headaches and mental stress in Brooklyn. Some hearing it for week and others for days…for me it is getting louder. Help…. Madison street/Franklin ave. Listen pic.twitter.com/iMjJHbAUTj

— Drew Robbi (@RobbiDrew) 24 червня 2019 р.

Близько 15 бруклінських жителів звернулися до влади зі скаргами з цього питання. Однак жодних дій у результаті зроблено не було — влада так і не змогла знайти джерело шуму. Цей високий гул виділяє на тлі звичайних звуків міста, і з-за постійного впливу негативно впливає на стан людей. У одних виявлені симптоми, схожі з похміллям, а інші скаржаться на пульсівний біль у голові.

Багато хто стверджує, що, крім психічного стресу, вони відчувають тиск на носові пазухи. Навіть замкнені вікна і двері не рятують положення — звук легко проникає крізь них. Подібний феномен вже був зафіксований в березні 2019 року в Мічигані. Найбільш радикальні конспірологи впевнені, що влада випробує  на мирному населенні звукову зброю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button