Технології

Капсула Hyperloop розігналася до 308,9 кілометрів на годину (відео)

На новому етапі випробувань проекту новаторської транспортної системи Ілона Маска Hyperloop One пасажирська капсула XP-1 набрала швидкість 192 миль в годину (308,9 кілометра на годину).


Суть проекту Hyperloop

Проект був вперше представлений Ілоном Маском в серпні 2013 року. Згідно ідеї проекту, капсули, здатні перевозити вантажі, пасажирів і автомобілі, які будуть пересуватися з великою швидкістю по трубах, в яких підтримується тиск в одну тисячну від нормального атмосферного, щоб знизити аеродинамічний опір.

Рекорди швидкості

Теоретична швидкість руху капсул в трубах системи Hyperloop складе 1,2 тисячі кілометрів на годину. Всього існує кілька «гілок» Hyperloop в різних частинах світу, і конкретно в Hyperloop One планується запускати капсули зі швидкістю близько 740 кілометрів на годину. На випробуваннях, які нещодавно пройшли, швидкість досягала значення 308,9 кілометра в годину. Ось як це виглядає:

Де проводилися випробування?

Випробування проводилися на тестовій ділянці DevLoop в передмісті Лас-Вегаса. Капсула проїхала по трубі близько 300 метрів, після чого була задіяна її гальмівна система. При цьому тиск в трубі DevLoop приблизно досяг рівня 60,9 тисячі метрів над рівнем моря. Ось відео, більш докладно демонструє всі етапи випробувань:

На наступному етапі випробувань планується досягти швидкості 250 миль на годину (402,3 кілометра на годину), пише Tech Crunch.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button