Головна / Технології / Капсула Hyperloop розігналася до 308,9 кілометрів на годину (відео)

Капсула Hyperloop розігналася до 308,9 кілометрів на годину (відео)

На новому етапі випробувань проекту новаторської транспортної системи Ілона Маска Hyperloop One пасажирська капсула XP-1 набрала швидкість 192 миль в годину (308,9 кілометра на годину).


Суть проекту Hyperloop

Проект був вперше представлений Ілоном Маском в серпні 2013 року. Згідно ідеї проекту, капсули, здатні перевозити вантажі, пасажирів і автомобілі, які будуть пересуватися з великою швидкістю по трубах, в яких підтримується тиск в одну тисячну від нормального атмосферного, щоб знизити аеродинамічний опір.

Рекорди швидкості

Теоретична швидкість руху капсул в трубах системи Hyperloop складе 1,2 тисячі кілометрів на годину. Всього існує кілька «гілок» Hyperloop в різних частинах світу, і конкретно в Hyperloop One планується запускати капсули зі швидкістю близько 740 кілометрів на годину. На випробуваннях, які нещодавно пройшли, швидкість досягала значення 308,9 кілометра в годину. Ось як це виглядає:

Де проводилися випробування?

Випробування проводилися на тестовій ділянці DevLoop в передмісті Лас-Вегаса. Капсула проїхала по трубі близько 300 метрів, після чого була задіяна її гальмівна система. При цьому тиск в трубі DevLoop приблизно досяг рівня 60,9 тисячі метрів над рівнем моря. Ось відео, більш докладно демонструє всі етапи випробувань:

На наступному етапі випробувань планується досягти швидкості 250 миль на годину (402,3 кілометра на годину), пише Tech Crunch.