Людина

У США вчені розробили антивікові препарати

У США вчені Медичного дослідницького центру в Міннесоті створили антивікові препарати. Видання Express опублікувало подробиці роботи.

Вчені з клініки Майо винайшли препарати під назвою «сенолітики», що дозволяють більше ніж на третину збільшити тривалість життя.

Творці «дива» розповідають про його роботу над зомбі-клітинами. Завдяки цьому згодом вони стають недійсними. Важливо, що процес заміни старих клітин новими може сприяти уповільненню процесу старіння людини. Американські дослідники проводили експерименти на мишах і дізналися, що їх життя подовжилося на 36%. Якщо говорити людськими мірками, то це 30 років.
Один з авторів наукової роботи Джеймс Кіркланд заявив, що у людини є величезний шанс мати їх кілька при захворюванні віковою хворобою.

Вчені поділилися інформацією, що ще 10 років тому вони проводили дослідження, після яких з’ясували, що старіння є не тільки фактором ризику багатьох захворювань, але і їх першопричиною. В кінцевому підсумку дослідники вирішили зосередитися на даному виді клітин для того, щоб припинити цей процес.

Нові антивікові препарати будуть спрямовані на лікування 25-ти станів різних видів. При хороших прогнозах вони з’являться у продажу протягом двох наступних років.

Кнопка «Наверх»