Екологія

Більше 80% колоній імператорських пінгвінів зникнуть до 2100 року

Служба охорони рибальства і дикої природи США хоче внести імператорських пінгвінів в список видів, що знаходяться під загрозою: вони можуть вимерти через кліматичні зміни.

У новому дослідженні Global Change Biology з’ясували, що близько 70% всіх колоній імператорських пінгвінів опиняться в небезпеці раніше 2050 року, а до 2100 року понад 80% колоній фактично зникнуть.

Автори вважають, що якщо буде прийнято рішення щодо скорочення викидів парникових газів відповідно до Паризької угоди по клімату, то залишиться досить морського льоду, щоб підтримати популяцію.

“Життєвий цикл імператорських пінгвінів пов’язаний з морським льодом, який їм необхідний для розмноження, годування і линьки” – говорить Стефані Дженувріе, еколог-фахівець з пінгвінів Океанографічного інституту Вудс-Хоул.

Якщо морський лід зникне до того, як молоді пінгвіни поміняють свої пухнасті дитячі пір’я на гладкі дорослі, то птахи не зможуть плавати в холодних водах і загинуть.

Зараз налічується від 270 до 280 тис. гніздових пар імператорських пінгвінів. В цілому на Землі їх від 625 до 650 тис. особин. Міжнародний союз охорони природи в цей час класифікує імператорських пінгвінів, які знаходяться під загрозою зникнення.

Крім імператорських пінгвінів, уряд США запропонував внести до списку тварин, що знаходяться під загрозою вимирання, білого ведмедя.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button