Всесвіт

Більшість жителів західних країн вірять в існування інопланетян

Більше половини жителів США, Великобританії та Німеччини вірять в існування інопланетного розуму. 56 відсотків німців, 54 відсотків американців і 52 відсотків британців вважаю, що інопланетне життя існує.

27-09-15-foto-600x400-1 (2)

І тільки 12 відсотків німців, 22 відсотків американців і 20 відсотків британців не вірять в інопланетян.

58 відсотків опитаних заявили, що інопланетяни знаходяться дуже далеко від Землі, щоб зв’язатися з її жителями, а 57 відсотків погодилися з думкою, що людство ще перебуває на недостатньому рівні розвитку технологій, щоб зв’язатися з інопланетним розумом.

24 відсотків респондентів зазначили, що позаземні цивілізації знають про існування землян, але воліють не зв’язуватися з ними. 17 відсотків вважають, що інопланетяни вже контактують із Землею, але уряди розвинених країн приховують це від своїх громадян.

Чоловіки більш схильні вірити в існування інопланетного розуму в порівнянні з жінками. Крім того, 54 відсотків перших вважає, що землянам потрібно продовжувати спроби зв’язатися з інопланетянами, і тільки 40 відсотків – інших. Про дані, отримані в ході дослідження маркетинговою компанією YouGov, повідомляє Live Science.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button