Всесвіт

Інопланетяни можуть колонізувати Землю

Стівен Хокінг, відомий фізик-теоретик і космолог, зробив вражаючу заяву про те, що просунуті інопланетяни можуть завоювати і колонізувати Землю.

02-10-15-foto-600x375-1

В інтерв’ю іспанській газеті El Pais 30 вересня Хокінг сказав, що він побоюється, що інопланетяни можуть прийти і знищити людство, і це може бути гірше прибуття Христофора Колумба до Америки.

«Такі просунуті прибульці, можливо, кочують у космосі, щоб завоювати і колонізувати планети, які вони можуть досягти», – зазначив Хокінг

«Одні тільки цифри вже змушують мій математичний розум думати про інопланетян як про абсолютно розумних істот. Реальна проблема полягає в тому, щоб дізнатися, що прибульці собою являють », – сказав учений.

Він додав, що кращий шанс для людства на виживання – знайти дім на іншій планеті.

«Збільшується ризик того, що катастрофа знищить Землю, – сказав Хокінг. – Тому я хочу підвищити обізнаність громадськості про важливість космічних польотів. Я навчився не заглядати занадто далеко вперед, а зосереджуватися на сьогоденні. Я так багато ще хочу зробити ».

Читайте також: 

Катастрофа може бути екологічною, ядерною, або викликана іншими планетами, додав він.

«Якщо ви подивитеся на історію, контакт між людьми і менш розумними організмами часто катастрофічний з їхньої точки зору. Зіткнення між цивілізаціями з передовими технологіями з менш розвиненими цивілізаціями погано закінчувалися для останніх, – сказав Хокінг кілька місяців тому в інтерв’ю журналу Time. -Цівілізація, яка прочитає одне з наших повідомлень, може випереджати нас на мільярди років. Якщо це так, то вона набагато більш потужна і просунута, і може розглядати нас як щось не більше цінне, ніж бактерії, якими ми бачимо їх ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button