Людина

Більярд та пиво допоможуть впоратися зі старінням

Насолоджуючись кухлем пива під час гри в більярд, люди старше 70 років можуть продовжити активний період свого життя, пише британська Daily Express, посилаючись на результати досліджень датського антрополога Аске Лассена.

Вчений настільки впевнений у своїх висновках, що вважає: більярд і пиво повинні бути включені в офіційні документи програми “активного старіння” Всесвітньої організації охорони здоров’я та Євросоюзу.

foto_cikavosti_14.10.2014-08_resized

Лассен проводив свої дослідження в двох центрах активності для літніх людей в Копенгагені, де чоловіки у віці від 70 до 95 років зустрічаються чотири рази на тиждень, щоб пограти в більярд.

Читайте також: До старості чоловікам допоможе дожити велосипед і чисті легені

“По-перше, більярд дозволяє людям насолоджуватися грою, це підвищує якість їхнього життя і робить соціально активними. По-друге, сама гра найбільш сприятлива для літніх вправа, оскільки складається з періодів активності і пасивності, що дозволяє їм продовжувати грати протягом кількох годин”, – говорить Лассен.

Більярд асоціюється з певним стилем життя, і пиво часто є неодмінним атрибутом. Крім того, пінний напій в помірній кількості також створює позитивний емоційний настрій, що сприяє продовженню активного способу життя.

Нарешті, вважає вчений, пенсіонери за більярдним столом не зациклюються на своїх недугах.

Натхнення: mignews.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button