Людина

Грубе ставлення начальника знижує продуктивність працівників

Начальник, який погано поводиться зі своїми підлеглими, не помічаючи їхніх успіхів, найімовірніше значно погіршить продуктивність колективу. Справа в тому, що така поведінка керівництва підвищує рівень ворожості між колегами, повідомили дослідники з Університету Західної Австралії.

nachalnik_oret_chto_delat

Вчені вивчили 51 команду працівників 10 фірм в Китаї. В командах було близько шести працівників, і всі вони займалися різною діяльністю, включаючи обслуговування клієнтів, технічну підтримку, а також наукові дослідження і розробки.

Читайте також: Як крик начальника впливає на співробітників

Фахівці оцінювали психологічний комфорт працівників. Враховувалися образи і принизливі листи, які отримували працівники. Виявилося, що співробітники, які постраждали від цього, відчували себе непотрібними і менше вкладалися в роботу команди. Це в свою чергу призводило до виникнення конфліктів між колегами.

Аналогічне дослідження було проведено в США. У ньому брали участь майже 300 осіб. Вчені встановили, що негативний вплив образ і принижень впливає на співробітників значно сильніше, ніж передбачалося раніше.

Експерти вважають, що у випадку виникнення такого конфлікту роботодавці повинні докласти всі можливі зусилля для відновлення довіри і гармонії в команді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button