Людина

Психологи розповіли про хобі, які роблять людей розумнішими

За словами провідних дослідників, хобі може стати ефективною основою для зміцнення розумових здібностей людини.

d792d20ba44134f0f93c78d26804ecb3

Таку інформацію ініціатори спостережень повідомили після того, як ними було реалізовано унікальний у своєму роді комплекс випробувань. З’ясувалося, що для підвищення рівня інтелекту індивідууму досить зайнятися улюбленою справою. На сьогоднішній день лікарям вдалося довести, що чоловіки і жінки можуть самостійно зміцнити власний IQ.

Існує безліч способів, які змушують мозок людей працювати активніше. Перше заняття, яке змінює діяльність центрального відділу нервової системи, це гра на музичних інструментах. Медики також рекомендують час від часу читати книги і пізнавати нову інформацію. Крім того, необхідно щодня виконувати фізичні вправи, оскільки вони впливають на роботу нервових закінчень. Психологи заявляють, що вивчення нової мови дозволить мозку краще розбиратися зі складними питаннями.

Періодично необхідно перевіряти свої знання, закріплюючи отримані дані і збільшуючи словниковий запас. Ще одним приємним заняттям є медитація. Таким чином, у світі існує цілий ряд способів, що допомагають людині підтримувати свій розум і тіло в здоровому дусі.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button