Екологія

Біокліматичний будинок від іспанського архітектора

Архітектор з Іспанії розробив біокліматичний екологічний будинок Torres для доктора натуральної медицини і гомеопатії.

При створенні будинку було вивчено безліч факторів: архітектурні форми, регулюючі клімат, світло сонця всередині приміщення і т.п.

foto_cikavosti_09.10.2014-011_resized

Екологічна споруда була спеціально спроектована орієнтовно в південному напрямку, щоб в період зими накопичувати тепло. Це виходить за допомогою виконання ефекту теплиці в буферній частині входу з подвійним склінням, в ній надходячі маси повітря досить швидко прогріваються. В період літа сонячна сторона захищається від перегрівів за допомогою спеціальних навісів. У центральній частині знаходиться невеликий критий дворик, який сприятиме заощадженню тепла всередині споруди.

Читайте також: Будинок на чистій енергії витримав випробування — відео

Опаленням і гарячою водою споруда забезпечується за допомогою сонячних колекторів, а під час зими гаряча вода з них буде використовуватися і в системі «теплих підлог». У літній час основним охолоджуючим механізмом вважається підземна галерея, вона дозволяє використовувати геотермальну енергію для систем клімату. Свіже повітря з їхньої області подається в дане підземне приміщення і за допомогою природної конвекції відправляється назовні за допомогою вікон другого поверху. Доповнююче охолодження виконується за допомогою басейну.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button