Технології

Біологи створили штучну клітину

За словами фахівців, в ході реалізації лабораторних спостережень дослідники створили унікальну штучну клітину, яка має реакціями живого компонента.

80e6bc1ac68359a0a715afde2b54cd4f
Слід зауважити, що в процесі реалізації випробувань медики використовували механізм регулювання тиску, аналогічний до того, який характерний для функціонування живих структурних компонентів. Науковці вирішили здійснити новий експеримент, задіявши кілька хімічних речовин. Наголошується, що головною метою реалізації дослідів стала перевірка того, чи буде штучна клітина реагувати на появу загрози, як біологічна складова.Ініціатори випробувань стверджують, що отримана інформація дозволить переоцінити розвиток інтелектуального проектування. Крім того, медики зможуть виявити нові підходи формування синтетичних матеріалів з використанням біологічних процесів.

Відзначається, що авторами досліджень стали співробітники Університету Каліфорнії, розташованого в Девісі. Очолювали реалізацію проектів фахівці з Технологічного Університету в Nanyang. Лікарі зафіксували, що штучні гігантські капсули, які були створені із сумішей ліпідів, швидко реагували на раптове падіння рівня цукру в навколишньому середовищі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button