Здоров'я

Бодибілдер сушить м’язи, хлібороби сушать сіно

Якщо перші роблять це навесні, то другі – влітку. Оце, власне, і вся різниця. Більше різниці немає. І те, і те – важка праця на власну користь. Проте, особливості все-таки є, і сьогодні – про режим харчування та тренування при сушці тіла у бодибілдерів та всіх інших. Про сіно – вже якось іншим разом, слідкуйте за сайтом!

1-20-03-2015-600-343

Харчування спортсмена і сушка м’язів

Варто зазначити: досягти результату, як на сторінках глянцевих журналів, вам навряд чи вдасться. Моделі, які там зображено – професіонали. Вони заробляють гроші, щоб пізніше використати їх на лікування, бо використовують для нарощування маси та сушки м’язів сильнодіючі і навіть шкідливі фармакологічні препарати. Проте і ви можете досягти дуже доброго результату, якщо постараєтеся.

На перевагу від лютої фармакології професіоналів, іноді навіть забороненої, спортивне харчування від http://sportbar.com.ua/ сертифіковано державою як харчові добавки, нешкідливі для організму. Вони пройшли суворі лабораторні випробування, які не виявили в них заборонених речовин. Навпаки, набір компонентів підібрано так, щоб допомогти організму позбавитися зайвого жиру, додати білків у добовий раціон, збагатити його енергетичними компонентами, використати чинники, які не заборонено законодавством.

Сушка тіла без шкоди для здоров’я базується на єдиному принципі: створити дефіцит калорій в організмі за рахунок зменшення надходження їх ззовні та одночасно збільшити витрати енергії. Організму нічого не залишиться, як спалювати жир. Але тут є одне “але”. Якщо ви зробите це неправильно, то буде так: ви були міцним і товстим, а станете хирлявим і товстим. Справа в тому, що організм в першу чергу спалюватиме білки, а отже – ваші м”язи зменшуватимуться.

Спортивне харчування від “Спортбар” дозволяє зменшити калорійність харчування з одночасним збільшенням надходження білків, прискорює обмін речовин, чим зменшує підшкірно-жирову клітковину. Таке харчування можна використовувати і як додаток до щоденного раціону, так і для повної заміни звичайного харчування на певний час. Звичайно, перед цим варто пройти обстеження і впевнитися, що ваш шлунок, печінка та нирки в порядку.

Режим тренування при сушці тіла

Як і спортивне харчування, так і режим тренування треба підбирати індивідуально для кожної людини. Проте, існують загальні принципи, які повинен знати кожен, і на базі яких створюється програма індивідуальних тренувань. В період сушки м’язів потрібно більше аеробних навантажень. Для цього необхідно змінити інтенсивність, тривалість і темп тренування, але при цьому – чітко контролювати частоту серцевих скорочень (ЧСС).

Формула ЧСС: 60-70% від (220 – вік). Наприклад, якщо вам 30 років, то ваша ЧСС повина бути 60-70% від 220-30, тобто 115-130. Це дозволить вам використовувати більше кисню, який і спалюватиме ваш жир.

Бігати при вазі більше 100 кг у віці понад 35 років не варто – це загрожує хворобами колін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button