Здоров'я

Бодибілдер сушить м’язи, хлібороби сушать сіно

Якщо перші роблять це навесні, то другі – влітку. Оце, власне, і вся різниця. Більше різниці немає. І те, і те – важка праця на власну користь. Проте, особливості все-таки є, і сьогодні – про режим харчування та тренування при сушці тіла у бодибілдерів та всіх інших. Про сіно – вже якось іншим разом, слідкуйте за сайтом!

1-20-03-2015-600-343

Харчування спортсмена і сушка м’язів

Варто зазначити: досягти результату, як на сторінках глянцевих журналів, вам навряд чи вдасться. Моделі, які там зображено – професіонали. Вони заробляють гроші, щоб пізніше використати їх на лікування, бо використовують для нарощування маси та сушки м’язів сильнодіючі і навіть шкідливі фармакологічні препарати. Проте і ви можете досягти дуже доброго результату, якщо постараєтеся.

На перевагу від лютої фармакології професіоналів, іноді навіть забороненої, спортивне харчування від сертифіковано державою як харчові добавки, нешкідливі для організму. Вони пройшли суворі лабораторні випробування, які не виявили в них заборонених речовин. Навпаки, набір компонентів підібрано так, щоб допомогти організму позбавитися зайвого жиру, додати білків у добовий раціон, збагатити його енергетичними компонентами, використати чинники, які не заборонено законодавством.

Сушка тіла без шкоди для здоров’я базується на єдиному принципі: створити дефіцит калорій в організмі за рахунок зменшення надходження їх ззовні та одночасно збільшити витрати енергії. Організму нічого не залишиться, як спалювати жир. Але тут є одне “але”. Якщо ви зробите це неправильно, то буде так: ви були міцним і товстим, а станете хирлявим і товстим. Справа в тому, що організм в першу чергу спалюватиме білки, а отже – ваші м”язи зменшуватимуться.

Спортивне харчування від “Спортбар” дозволяє зменшити калорійність харчування з одночасним збільшенням надходження білків, прискорює обмін речовин, чим зменшує підшкірно-жирову клітковину. Таке харчування можна використовувати і як додаток до щоденного раціону, так і для повної заміни звичайного харчування на певний час. Звичайно, перед цим варто пройти обстеження і впевнитися, що ваш шлунок, печінка та нирки в порядку.

Режим тренування при сушці тіла

Як і спортивне харчування, так і режим тренування треба підбирати індивідуально для кожної людини. Проте, існують загальні принципи, які повинен знати кожен, і на базі яких створюється програма індивідуальних тренувань. В період сушки м’язів потрібно більше аеробних навантажень. Для цього необхідно змінити інтенсивність, тривалість і темп тренування, але при цьому – чітко контролювати частоту серцевих скорочень (ЧСС).

Формула ЧСС: 60-70% від (220 – вік). Наприклад, якщо вам 30 років, то ваша ЧСС повина бути 60-70% від 220-30, тобто 115-130. Це дозволить вам використовувати більше кисню, який і спалюватиме ваш жир.

Бігати при вазі більше 100 кг у віці понад 35 років не варто – це загрожує хворобами колін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button