Здоров'я

Причиною раку може стати посуд з тефлону

Мало хто з сучасних жінок може зараз обійтися без посуду з тефлону. Легендарний матеріал, з якого виготовляють сковороди і каструлі, підкупив всіх господинь своїми антипригарними властивостями. Одначе, причиною раку може стати саме посуд з тефлону.

21-05-15-foto-700x438-1

Останнім часом у бік корпорації DuPont, яка винайшла кілька десятків років тому тефлон, постійно пред’являються звинувачення в тому, що посуд з тефлоновим покриттям призводить до онкологічних захворювань. Проведені дослідження доводять, що тефлон насправді є канцерогенним матеріалом, так як в його склад входить перфлуорооктанова кислота, що несе найбільшу частку канцерогенності.

З точки зору юриспруденції ситуація досить складна. Кожна речовина, що використовується в харчовому виробництві, неодмінно має проходить тести на визначення їх канцерогенності. У разі, якщо один тест виявляється плюсовим, то застосування речовини у виробництві є незаконним.

Читайте також: 

Тим не менше, дані вимоги було прийнято до виконання лише в 1981 році, тефлон ж був винайдений за п’ять десятиліть до цього і, природно, ніяких тестів не проходив. Довівши шкідливість тефлону, фахівці, по ідеї, зобов’язані заборонити його використання в промисловості. А така міра, по суті, знищить всю корпорації DuPont.

У даний момент корпорація покірно оплачує всі відшкодування для постраждалих від впливу тефлону. За останніми даними корпорація витрачає приблизно сто мільйонів доларів на компенсації щорічно. Хоча колосальний прибуток від продажів посуду з тефлону у всіх країнах світу, звичайно, покриває ці витрати.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button