Головна / Людина / Британські психологи розкрили значення снів

Британські психологи розкрили значення снів

Британські психологи розкрили значення снів. Професор Іен Уоллес, який пропрацював понад 30 років зі снами виділив 9 найпопулярніших і розповів що вони означають. Згідно з дослідженням в список увійшли: незнайома кімната; некерований транспорт; падіння; політ; непідготовлена ??контрольна або презентація; публічна оголеність; пошуки туалету; випадання зубів і гонитва.

420ec2b86ed0e97a61682e283f4da9c1

Вчений зміг пояснити причини їх виникнення та надав способи вирішення.

Незнайома кімната — символізує всебічно розвинену особистість, яка відкрила нову здатність. Якщо ви опинилися в такій кімнаті — вам необхідно гарненько роздивитися і знайти якісь предмети. З їх допомогою підсвідомість вкаже на відкриття.

Некерований транспорт — означає надмірний контроль. Якщо ви опинилися в такому транспорті — це значить що ви занадто сильно щось контролюєте. Просто віддавайтеся течії життя.

Падіння. Якщо ви падаєте — значить занадто сильно за щось тримаєтися. Скористайтеся попередньою порадою — відпустіть. Під час польоту постарайтеся розглянути якомога більше того, що оточує.

Політ — це успіх. Якщо ви літаєте в своїх снах — значить ви повністю звільнилися від чогось і відчуваєте щастя. Найчастіше подібне снитися дітям.

Непідготовлена ??контрольна або презентація — символ самокритичності. Якщо вам сниться подібне — це страх публічного виступу. Його причина — надмірна самокритика. Постарайтеся розслабитися і акцентувати увагу на своїх позитивних якостях.

Публічна оголеність — сон вразливих. Найчастіше зустрічається у людей, які сприймають все дуже близько до серця. Перегляньте своє ставлення до себе і оточуючих.

Пошуки туалету — відмова природному. Згідно з дослідженнями, якщо вам сняться постійні пошуки туалету — значить ви жертвуєте і пригнічуєте свої природні потреби на користь чиїхось інтересів. Будьте трохи егоїстами.

Випадіння зубів символізує власне безсилля в реальному житті. У разі, якщо вам наснився подібний сон — постарайтеся прийняти це як жарт або навіть посмійтеся.

Погоня — це проблема. Якщо вам сниться що ви від кого-то тікаєте — значить в реальному житті існує проблема, вирішення якої вам хотілося б відкласти. Під час сну постарайтеся розгледіти те, від чого тікаєте. За словами психолога, це повинно допомогти вирішити вашу проблему.