Людина

Вчені радять вчити дітей читати в 3 роки

Провідні науковці встановили, що з досягнення трирічного віку хлопчики і дівчатка стають найбільш вразливими і комунікабельними.

b61dd58f6299bff25284eac80bde3eaa

Іншими словами, у цей період часу батьки мають більше шансів навчити свою дитину правильно читати. Таку інформацію розповіли фахівці з клінічного центру. За словами науковців, у трирічному віці малюки відрізняють картинки від тексту. Психологи стверджують, що дітям слід опановувати абетку й читати якомога раніше. Експерти з університету Вашингтона заявляють, що в процесі здійснення лабораторних та клінічних дослідів медикам вдалося зафіксувати цікаву закономірність.

Керівником групи фахівців стала Ребекка Трейман. Дослідники вважають, що базові уявлення про читання виникають у хлопчиків і дівчаток коли їм виповнюється три роки. Існує думка, що починати навчати малюків математичним і соціальним навичкам потрібно в 5-6 років.

Однак, завдяки випробуванням науковці змогли спростувати дане твердження. Використовуючи отримані дані, психологи мають намір реалізувати додаткові комплекси експериментів і спостережень. Підсумки дослідів опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments