Людина

Вчені створили пиво, від якого не буває похмілля

Австралійські вчені з Інституту здоров’я при Університеті Гріффіта заявили про те, що ними створено пиво, яке зможе покласти край такому страшному недугу, як похмілля.

Група дослідників під керівництвом Бена Десброу (Ben Desbrow) стверджує, що їх нове чудодійний пиво перешкоджає обезводненню людей, які вживають алкоголь. До класичного складу хмільного напою вчені додали електроліти – інгредієнти, що використовуються при виробництві спортивних напоїв, які допомагають підтримувати в організмі рівень води.

Однак у нового напою є й зворотний бік, яку безсумнівно відчують багато любителів пива: для того, щоб створити безпохмільне пиво, ученим довелося зменшити вміст алкоголю.

“З чотирьох різних сортів пива, які отримували випробовувані, наше світле пиво, доповнене електролітами, сприймалося організмом найкраще, тобто воно було найбільш ефективним при регідратації організму”, – заявив Бен Десброу, ад’юнкт-професор з Інституту здоров’я при Університеті Гріффіта в Австралії (Griffith University Health Institute) в інтерв’ю Huffington Post.

Команда дослідників змінила інгредієнти в чотирьох різних сортах пива. Два з них були комерційними, в одному вміст алкоголю було середнім, а одне було надзвичайно легким.

Дослідники виявили, що коли вони змінили склад світлого пива шляхом додавання електролітів, його здатність до заповненню рідини в організмі збільшилося втричі, порівняно із звичайним пивом. Вчені також стверджують, що додавання електролітів в пиво абсолютно не впливає на смак напою.

Електроліти – це електрично заряджені іони або мінерали, розчинені в рідині клітин і позаклітинної рідини тканин людського тіла. До них відносяться, наприклад, калій, натрій, хлор та інші. При зневодненні організм втрачає електроліти, саме цим вчені пояснюють те, чому люди можуть відчувати себе так жахливо, зловживаючи спиртним напередодні ввечері. Похмілля викликано декількома факторами, але зневоднення, як відомо, одна з основних причин.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button