Технології

Британські технологи розробили плащ-намет для біженців

Агентство Reuters повідомляє про створення плащ-намета для мігрантів з Близького Сходу студентами-дизайнерами з лондонського Королівського коледжу мистецтв. Якщо випробування ефективних зразків пройдуть успішно, то одяг роздадуть біженцям.

Розробка плащ-намета для мігрантів від студентів-дизайнерів Великобританії може виконувати як роль плаща, так спального мішка, ковдри, намету при холодних погодних умовах. Функціональний одяг пройде випробування цього літа, і якщо добре зарекомендує себе, то буде розданий на використання біженцям з Близького Сходу. Про це повідомило інформаційне агентство Reuters.

Кошти на реалізацію свого амбітного задуму студенти збирають з допомогою кампанії добровільного фінансування від усіх бажаючих допомогти молодим технологам на проект Kickstarter.

Плащ-намет виготовлений з тайвек, тобто нетканого матеріалу з поліетилену високої міцності від компанії DuPont. Такий матеріал поєднує в собі характеристики плівки, паперу і тканини, залишаючись паро – і вологонепроникнем, легким, стійким до механічних і хімічних пошкоджень і, в той же час, міцним. А завдяки ще одній, використаної у виробі тканини, майлара, виступає в ролі підкладки, намет або плащ обігріваються збереженим людським теплом. Візуально плащ-намет нагадує орігамі, через шо дуже швидко складається або розкладається. Розробники хочуть також додати жорсткий каркас і надувні елементи, завдяки чому функція намета стануть більш зручними.

Reuters наводить дані про те, що за минулий рік понад мільйон мігрантів з країн Близького сходу, Африки, Азії прибули у Європу, більшість з яких знайшли притулок у Німеччині. Технологи підкреслюють, що їх винахід не призначений для довготривалого житла, а тільки полегшить дні очікування офіційної реєстрації в країні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button