Екологія

У Китаї побудували хмарочос з 270 вітрогенераторами

Вітроенергетичні установки будуть виробляти достатньо електроенергії, щоб повністю забезпечити 632-метрову будівлю зовнішнім освітленням.

Звужена форма вежі зменшує вітрові навантаження на 24%, а двошарове скляне покриття Shanghai Tower покращує теплоізоляційні властивості та пропускає всередину багато природного світла, знижуючи тим самим витрати на енергію для освітлення та опалення приміщень.

На додачу дощова вода, яка збирається в спеціальних резервуарах, допомагає забезпечувати системи опалення та кондиціонування водою. За використання енергозберігаючих конструкцій Shanghai Tower, будівництво яких в 2008-2015 роках обійшлося в $2,4 мільярди і, згідно з планами, повністю завершиться в 2020 році, вже отримав зелений сертифікат LEED.

На 128 поверхах будівлі розташуються престижні офіси, різноманітні торгово-розважальні центри і готельні номери, а на висоті 561,3 метра передбачений оглядовий майданчик з кращим видом на Шанхай.

Шанхайська вежа, яка була офіційно визнана Міжнародною радою з висотних будівель і міського середовища (CTBUH) другою найвищою будівлею в світі, поступається лише 828-метровому хмарочосу Burj Khalifa в Дубаї.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button