Людина

Британські вчені побачили зв’язок між рівнем освіти і здоров’ям серця

Британські вчені озвучили нову версію про ймовірний зв’язок рівня освіти і здоров’я серця. Щоб підтвердити цю гіпотезу експерти провели масштабні дослідження, повідомляє сайт Імперського коледжу в Лондоні.

Вивчення, що стосуються ризиків розвитку серцево-судинних захворювань говорять про те, що чим більше років людина витратила на освіту, тим менше ймовірність зіткнутися з інфарктом або інсультом. За словами вчених, 40% випадків “захисту” від проблем з серцем можна пояснити артеріальним тиском, індексом маси тіла, статус куріння і ступенем освіти.

Фахівці проаналізували дані 200 000 британців, включаючи рівень освіти, серцево-судинні захворювання, індекс маси тіла, показники кров’яного тиску та наявність звички куріння. На другому етапі наукових співробітників зацікавили показники більше мільйона людей. Експерти, використовуючи менделеївську рандомізацію, що дозволяє встановити причинно-наслідкові зв’язки за допомогою генетичних факторів, вивчили відмінності в геномі, які могли бути пов’язані з тривалістю навчання.

Світила науки спробували пов’язати ці два дослідження і довели, що кожні 3,6 року навчання асоціюються зі зниженням індексу маси тіла на один кілограм і рівнем кров’яного тиску на 3 міліметри ртутного стовпа.

За словами одного з авторів наукової роботи, доктора Дипендера Гілла, більш освічені люди схильні частіше звертатися до медиків з проблемами зі здоров’ям, що також попереджає патології серцево-судинної системи. Дослідники не збираються зупинятися на досягнутому і продовжити надалі вивчення даного питання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button