Людина

Вчені розповіли про значення поцілунків

Вчені стверджують, що поцілунки під час сексу роблять партнерів ближче. Однак, це відбувається не у всіх людей, тому експерти вирішили з’ясувати цю причину.

Дослідники інтимних відносин з Канади провели опитування серед 1493 американців у віковій групі від 18 до 90 років. Учасників запитували про різні типи інтимної поведінки. Також ставилося питання про те, наскільки сильно людина любить свого партнера, часто відчувають сексуальний потяг один до одного, який рівень їх збудження і задоволення.

Отримані дані говорять про те, що 90% опитаних цілувалися, обнімалися або масажували партнера під час останньої сексуальної зустрічі. Найчастіше поцілунки трапляються у гетеросексуальних пар, за ними, за статистикою, слідують бісексуали, а одностатеві партнери цілуються рідше всіх. Найбільш поширеною причиною відсутності дотику губами є не любов до цього процесу в принципі. Також вплив надають напруженості у відносинах, почуття між партнерами і настрій.

Загалом було відзначено, що поцілунки мають важливе значення для обох партнерів. Багато випробовуваних зазначили, що для них це символізує більш близький зв’язок один з одним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button