Наука

Британські вчені розповіли про продукти, корисні для здоров’я серця

Учені з Великобританії провели дослідження щодо користі рослинної їжі для організму людини. Вони встановили, що щоденне вживання не менше 800 грамів овочів і фруктів допомагає зберегти здоров’я серця, а також сприяє продовженню молодості та збільшенню тривалості життя людини.

Фахівці розповіли, що щоденна норма овочів і фруктів здатна скоротити кількість передчасних смертей на 8 мільйонів в рік. На думку експертів, вживання рослинної їжі сприяє захисту організму людини від онкологічних захворювань, а також від хвороб серцево-судинної системи та цукрового діабету.

Корисні речовини, які містяться у фруктах і овочах, покращують стан зору, шкіри і волосся, а також зміцнюють імунітет, нормалізують обмін речовин і допомагають у боротьбі з надлишковою вагою. Експерти рекомендують включати в раціон різноманітні овочі і фрукти. Найбільш корисними, на їх думку, є зелені і жовті овочі, такі як шпинат і перець. Фахівці радять для збереження максимальної користі вживати овочі і фрукти в сирому вигляді без термічної обробки. На думку вчених, при вживанні щоденної норми у людини поліпшується робота серця і підвищується тривалість життя. У зимовий період можна вживати не менше 400 грамів продуктів, в тому числі заморожених або сушених.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button