Головна / Здоров'я / Експерти перерахували способи позбавлення мішків під очима

Експерти перерахували способи позбавлення мішків під очима

Експерти розповіли, як можна позбутися від мішків під очима. Фахівці перерахували способи, які доступні кожній жінці.

Представниці прекрасної статі нерідко стикаються з проблемами у вигляді мішків під очима. Існує безліч різних методів усунення цих недоліків, в тому числі і за допомогою пластичної хірургії, але експерти назвали найбільш прості, і водночас дієві, залишивши блефаропластику на крайній випадок.

У першу чергу фахівці планують розібратися з причиною виникнення мішків під очима. У деяких випадках причина криється в неправильному догляді за шкірою, а іноді небажані припухлості повік можуть бути пов’язані з алергічною реакцією на косметику або інші речовини. Якщо різні методи боротьби не приносять ефекту, потрібно звернутися до лікаря. Частіше ж можуть допомогти народні методи. У першу чергу потрібно переглянути свій раціон і виключити з нього занадто солоні продукти і алкоголь, оскільки вони затримують вологу в організмі. У такому випадку потрібно пити більше простої води. Також можна використовувати шматочки льоду, протираючи ними шкіру. Щоб уникнути пошкодження судин, слід обертати лід в тканину. Важливо також висипатися, оскільки недостатній сон провокує набряки.

Якщо ж звичайні способи не мають позитивної дії, потрібно пройти огляд у лікаря і з’ясувати, чи не є припухлість алергічною реакцією. Можна також використовувати маски, але вони не повинні бути грубого помелу, а іноді їх можна замінити пакетиками з чаєм, але тільки у випадку, якщо потрібно прибрати тимчасовий набряк, якщо ж мова йде про віковий ефект, цей спосіб не допоможе. Більш дієвим є лімфодренаж, але ця процедура має протипоказання, і перед її проведенням потрібно порадитися з медиками.