Технології

Будинки-електростанції дозволять економити до 60% на рахунках

Якщо будинки будуть спроектовані так, щоб вони самі могли виробляти, зберігати і використовувати сонячну енергію, рахунки за електроенергію можуть бути зменшені на 60%.

Дома-электростанции позволят экономить до 60% на счетах

Концепція вже довела свою ефективність і була успішно впроваджена в першому у Великобританії енергоємному кластері в місті Суонсі. За 6 місяців роботи Active Classroom згенерував більше енергії, ніж витратив.

На основі цих даних буде розроблятися концепція соціального житла Active Homes Neath. В ній буде використовуватися підхід «будинок як електростанція», в який увійдуть сонячні дахи, загальне сховище батарей і станції підзарядки електромобілів.

Нагрівання води в таких будинках буде відбуватися від сонячного колектора на південних стінах будівлі. Відпрацьоване тепло переробляється і використовується усередині будівлі, і подібні комбіновані технології допоможуть економити на рахунках за електроенергію до 60%. Це дозволить заощадити середньому домогосподарству понад 600 фунтів стерлінгів на рік.

Будівництво 1 мільйона будинків, подібних цьому, призведе до скорочення викидів двоокису вуглецю майже на 80 млн тонн протягом 40 років і зниження пікової продуктивності на 3 гігават, що еквівалентно великій центральній електростанції. Вже розробляються 16 нових будинків, в які жителі зможуть переїхати навесні 2019 року.

Влітку минулого року Великобританія побила рекорд з виробництва сонячної енергії — вона покрила майже 24% всіх потреб Великобританії в електриці в червні. У квітні цього року за країною був закріплений новий рекорд в цій області, а в травні Великобританія побила свій же рекорд — тисячі сонячних панелей країни виробили 26 травня 8,7 ГВт*год або 24,3% потреби країни. Попередній рекорд склав 8,48 ГВт*год, повідомляє hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button