Головна / Всесвіт / Бюджет NASA збільшують через астероїдні загрози

Бюджет NASA збільшують через астероїдні загрози

Адміністрація Трампа запропонувала збільшити бюджет для Координаційного управління планетарної оборони NASA втричі.

Адміністрація Трампа має намір збільшити бюджет космічного агентства NASA майже втричі — з $60 до $150 млн. А пояснюється це тим, що людство абсолютно не готове до падіння на землю гігантського астероїда.

Як повідомляє видання Zerohedge, у зв’язку з так званими космічними погрозами Білий дім планує активізувати роботу ряду установ на тлі зростаючих побоювань з приводу можливого падіння астероїда.

Саме NASA ще в 2016 р. створив Координаційне бюро з планетарної оборони. Воно повинно відстежувати всі об’єкти, що проходять біля земної орбіти навколо Сонця, а також контролювати всі проекти в цій області, що фінансуються космічним агентством.

Стежити за чимось у видимому просторі налічують не менше 25 тис. великих астероїдів діаметром від 140 м. Тільки от NASA протягом останніх кількох років запевняла громадськість у тому, що жоден з них не представляє загрози для Землі.

Тепер же агентство зайнялося розробкою планетарної оборони, в тому числі і систем, здатних зіштовхувати космічні об’єкти з небезпечної траєкторії, що загрожує зіткненням із Землею.