Всесвіт

Бюджет NASA збільшують через астероїдні загрози

Адміністрація Трампа запропонувала збільшити бюджет для Координаційного управління планетарної оборони NASA втричі.

Адміністрація Трампа має намір збільшити бюджет космічного агентства NASA майже втричі – з $60 до $150 млн. А пояснюється це тим, що людство абсолютно не готове до падіння на землю гігантського астероїда.

Як повідомляє видання Zerohedge, у зв’язку з так званими космічними погрозами Білий дім планує активізувати роботу ряду установ на тлі зростаючих побоювань з приводу можливого падіння астероїда.

Саме NASA ще в 2016 р. створив Координаційне бюро з планетарної оборони. Воно повинно відстежувати всі об’єкти, що проходять біля земної орбіти навколо Сонця, а також контролювати всі проекти в цій області, що фінансуються космічним агентством.

Стежити за чимось у видимому просторі налічують не менше 25 тис. великих астероїдів діаметром від 140 м. Тільки от NASA протягом останніх кількох років запевняла громадськість у тому, що жоден з них не представляє загрози для Землі.

Тепер же агентство зайнялося розробкою планетарної оборони, в тому числі і систем, здатних зіштовхувати космічні об’єкти з небезпечної траєкторії, що загрожує зіткненням із Землею.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button