Здоров'я

Чай захищає людей від передчасної смерті

На думку французького професора Ніколя Даншена, регулярне вживання чаю на 24% знижує ризик смерті від захворювань, не пов’язаних з серцево-судинною системою. Дані висновки були зроблені після аналізу 131401 пацієнта 18-95 років.

foto_cikavosti_07.09.2014_resized

Добровольців розбивали на три групи – “тих, хто не вживає чай і каву”, “вживають 1-4 чашки”, “вживають більше 4 чашок в день”. З’ясувалося, що люди, які люблять не тільки чай і каву, але і сигарети, мають підвищений ризик серцево-судинних захворювань. Але якщо чоловік випивав більше 4 чашок кави в день, систолічний артеріальний тиск знижувався, а діастолічний – підвищувався. У чаю був такий же, але ще більш виражений ефект.

Читайте також: Цей напій приємний і надзвичайно корисний для мозку

У групі любителів чаю ризик смерті від захворювань, не пов’язаних з серцево-судинною системою, був знижений на 24%. Особливо всі “плюси” напою могли оцінити колишні і теперішні курці. На некурців чай майже не впливав. Відомо: чай корисний з-за вмісту антиоксидантів. Більше того, як говорить статистика, люди, які п’ють чай, ведуть більш здоровий спосіб життя в цілому порівняно з кавоманами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button