Здоров'я

Діти народжуються майже без імунітету

Учені вирішили з’ясувати, як новонароджені діти міняються під дією навколишнього середовища і прийшли до висновку, що при народженні у них майже немає ніякого власного захисного механізму, однак це зовсім не випадковість.


Дослідники з Ганновера прийшли до висновку, що той факт, що малюки народжуються майже без імунітету, є нормальним.

Згідно з дослідженнями вчених, люди, що з’явилися на світ, не здатні похвалитися сильним імунітетам, так як молодий їх організм не зміг поки адаптуватися до різних виникаючих проблем в навколишньому світі. При цьому, організм готовий сприймати різні виклики, але незначною мірою.

У майбутньому ж середовище, в якому перебував новонароджений малюк буде впливати на формування імунітету, який зможе справлятися саме з поточними проблемами зі здоров’ям. Крім того, виявилося, що здоров’я матері відіграє велику роль, оскільки саме від нього залежить те, наскільки сильним буде малюк: материнське здоров’я формує захисні сили в організмі малюка.

При цьому, вчені говорять, що вже в перший рік життя імунітет дитини формується остаточно, на нього впливають багато факторів, в тому числі те середовище, в якому він знаходиться.

Проте важливо також враховувати спадкові чинники і просто стан здоров’я самого малюка. Все це може впливати на те, наскільки його організм зможе протистояти різним подразникам, вірусам і різного роду інфекціям. А в процесі боротьби з інфекціями організм також загартовується і отримує стійкість до них.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button