Людина

Через лінь людей світова економіка втрачає $67,5 млрд в рік

Низька фізична активність людей призводить до того, що світова економіка втрачає близько $67,5 млрд щорічно. Матеріали відповідного дослідження були розміщені на сторінках медичного журналу The Lancet.

Експерти проаналізували витрати на охорону здоров’я, які могли опинитися на $58,8 млрд нижче у разі більшої рухливості людей. При цьому втрата продуктивності праці становила в економічному еквіваленті $13,7 млрд.

«Нас вразила не сума, а співвідношення економічного тягаря в окремих регіонах. Жителі багатих держав розплачуються грошима, тоді як у бідних країнах людям доводиться платити власним життям», — повідомила Мелоді Дінг, один з авторів дослідження.

Фахівці The Lancet опрацювали матеріали по 142 державам світу, оцінивши діяльність 93,2% населення планети. Економічний збиток для країн виявився набагато меншим, ніж для розвинених, хоча жителі регіонів, в яких зафіксовано невисокий рівень ВВП значно частіше страждають від різних захворювань, викликаних малоактивним способом життя. Понад 40% від всієї суми світового шкоди приносять жителі США — $27,8 млрд.

Експерти нагадали, що людям, які ведуть сидячий спосіб життя необхідно понад 150 хвилин фізвправ щотижня, хоча саме цією цифрою обмежилися представники Всесвітньої організації охорони здоров’я. Як показало дослідження фізичне навантаження повинна складати 1 годину і більше на добу для підтримки організму в тонусі.

Кнопка «Наверх»