Земля

Через повені в Австралії загинуло 300 тис. голів великої рогатої худоби (відео)

Уряд австралійського штату Квінсленд оголосив про початок розслідування щодо історичної повені в Таунсвіллі, оскільки підтверджується, що місцева влада не змогли передбачити екстремальний характер недавніх рекордних опадів, повідомляє The Guardian.

У ході незалежного розслідування будуть розглянуті «ключові елементи готовності та реагування місцевої влади на шторми, під час яких в Таунсвіллі випало понад 1000 мм дощу менш ніж за тиждень. В результаті повені в західній частині штату загинуло близько 300 тис. голів великої рогатої худоби. Втрати склали приголомшливі 300 млн доларів.

Прем’єр-міністр Квінсленда Аннастасія Палащук в п’ятницю вдень оголосила, що гранти для постраждалих від повені районів, які були встановлені в четвер на рівні 25 тис. дол., були збільшені до 75 тис. дол.

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон також заявив, що держава надасть додатково 3 млн. дол. США для підтримки служб охорони психічного здоров’я в районах, постраждалих від повеней.

У п’ятницю мер Таунсвілл Дженні Хілл заявила, що деякі дані свідчать про небувалі опади, які реєструються раз в 2000 років.
Рівні повеней на річці Росс перевищили показники, які бувають раз на 500 років. Влада міста минулої неділі ввечері прийняла рішення про відкриття шлюзів, коли рівень води в дамбі досяг 43 метрів, що відповідало плану управління греблею і було засноване на дослідженні 2012 року, в якому оцінювався вплив відкриття водоскиду раніше. Відкриття шлюзів і стало причиною значної частини повені у низинних передмістях Таунсвілл.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments