Наука

Вчені порекомендували прибрати дзеркала зі спальні для кращого сну

Вчені порекомендували прибрати дзеркала з спальні для більш якісного сну. Дані опитувань перегукуються з позицією медіумів і екстрасенсів.

Співробітники Британського університету опитали кілька тисяч респондентів, з’ясувавши, чи впливають дзеркала в спальні на якість сну. На подив учених, багато людей зазначили, що дійсно страждають безсонням і депресією. У спальнях у них висіло хоча б одне дзеркало, яке власники будинків і звинувачують в згубному впливі на організм.

Наскільки правдоподібна така позиція і чим саме обґрунтовано, керівники опитування поки відповісти не можуть. До цього розладу сну медики переважно пов’язували з рівнем гормону мелатоніну в організмі, який починає вироблятися із заходом сонця, і необхідний для засипання.

Включаючи гаджети, телевізори та інші джерела світла, люди заважають виробленню речовини, провокуючи у себе безсоння і навіть рак. Проте найбільшу загрозу медіуми бачать саме в дзеркалах, які можуть «захопити» мандрівну душу людини під час сну.

З матеріального світу, таким чином, можна потрапити в духовний. На думку екстрасенсів, такі подорожі залишають на ранок сильну втому і навіть раптово з’явилися на тілі синці.

Кнопка «Наверх»