Всесвіт

Черговий Кінець світу через Планету Ікс пророкують восени 2017 року

У жовтні 2017 року планета Ікс (Нібіру) вразить Землю, тим самим убивши все живе. Про це заявляє вчений Девід Мід. Глобальна еліта з мудрістю ставиться до цього, стверджує Мід, і багато хто вже будують бункери, щоб пережити зіткнення.

ef0f28e26401bd2c51a9c589800c5eb9

Про похмурі прогнози Мід пишуть британські сайти Дейлі Мейл, Метро та Експрес.

Слід зазначити, що майже кожен рік, без збоїв, інтернет-вчені пророкують, що світ закінчиться, чого ніколи не трапляється.

Мід каже: “Громадськість тримають у темряві навмисно, щоб уникнути паніки. Землетруси різко зросли як за кількістю, так і по інтенсивності. Грозові системи множаться за типом, інтенсивності та розміром. Провали і тріщини з’являються в земній корі. Теплові хвилі стають все сильніше і тривають довше”.


Девід Мід і обкладинка нової книги “Planet X: The 2017 Arrival”, в якій описані похмурі “пророцтва”

Але він не єдиний, хто робить це передбачення. Магнат Роберт Вічину будує бункер, також пророкуючи, що Нібіру наближається:

“Не існує ніяких сумнівів, що це станеться. Це буде епічна кара, прямо з Біблії. Якщо ви виживите, то отримаєте безліч травм, згорите від радіації, будете жити на вулицях з щурами та іншими людьми – це називається пекло на землі”.

Протягом багатьох десятиліть, любителі теорій змови передбачали, що невидима планета за Нептуном, яка називається Нібіру або Планета X, збирається знищити Землю. Але у випадку, якщо ви турбуєтеся, слід зазначити, що Нібіру (або Планета Х) вже повинна була вразити нашу планету в грудні 2015 року, а до цього у вересні.

NASA ретельно розвінчали міф про Нібіру через свою сторінку після 2012 року, кажучи:

“Нібіру і інші оповідання про такі планети – інтернет-містифікація. Немає фактичних підстав для цих передбачень. Якщо Нібіру або Планета X були б реальними і прямували на зустріч з Землею, астрономи б відстежували її, принаймні, за останнє десятиліття, і це було б видно вже неозброєним оком”.

Згідно з відомостями з різних інтернет-сайтів, Мід Девід (David Meade) випустив кілька книг з тематики “загадкове і непізнане”, в тому числі “Таємничі острови”, “Втеча Гітлера в Аргентину” і “Планета Ікс – кінець гри Бога”. Він вивчав астрономію і економіку в університеті Луїсвілля, а потім працював кілька років у судових дослідженнях. Він є фахівцем в різноманітних дослідженнях, але про його наукову ступінь нічого не говориться і судячи з усього він взагалі не є вченим.

Він, як і багато дослідників паранормального, ентузіаст своєї справи, але подібним людям нерідко властиві омани і навіть фанатичність. Тому всі ці пророцтва різноманітних дослідників і “вчених” про кінець світу, Нібіру і тд. сприймайте на свій страх і ризик і пам’ятайте про те, як промахнулися всі ті, хто зовсім недавно пророкував Апокаліпсис згідно з календарем майя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button