Головна / Всесвіт / Черговий Кінець світу через Планету Ікс пророкують восени 2017 року

Черговий Кінець світу через Планету Ікс пророкують восени 2017 року

У жовтні 2017 року планета Ікс (Нібіру) вразить Землю, тим самим убивши все живе. Про це заявляє вчений Девід Мід. Глобальна еліта з мудрістю ставиться до цього, стверджує Мід, і багато хто вже будують бункери, щоб пережити зіткнення.

ef0f28e26401bd2c51a9c589800c5eb9

Про похмурі прогнози Мід пишуть британські сайти Дейлі Мейл, Метро та Експрес.

Слід зазначити, що майже кожен рік, без збоїв, інтернет-вчені пророкують, що світ закінчиться, чого ніколи не трапляється.

Мід каже: «Громадськість тримають у темряві навмисно, щоб уникнути паніки. Землетруси різко зросли як за кількістю, так і по інтенсивності. Грозові системи множаться за типом, інтенсивності та розміром. Провали і тріщини з’являються в земній корі. Теплові хвилі стають все сильніше і тривають довше».


Девід Мід і обкладинка нової книги «Planet X: The 2017 Arrival», в якій описані похмурі «пророцтва»

Але він не єдиний, хто робить це передбачення. Магнат Роберт Вічину будує бункер, також пророкуючи, що Нібіру наближається:

«Не існує ніяких сумнівів, що це станеться. Це буде епічна кара, прямо з Біблії. Якщо ви виживите, то отримаєте безліч травм, згорите від радіації, будете жити на вулицях з щурами та іншими людьми — це називається пекло на землі».

Протягом багатьох десятиліть, любителі теорій змови передбачали, що невидима планета за Нептуном, яка називається Нібіру або Планета X, збирається знищити Землю. Але у випадку, якщо ви турбуєтеся, слід зазначити, що Нібіру (або Планета Х) вже повинна була вразити нашу планету в грудні 2015 року, а до цього у вересні.

NASA ретельно розвінчали міф про Нібіру через свою сторінку після 2012 року, кажучи:

«Нібіру і інші оповідання про такі планети — інтернет-містифікація. Немає фактичних підстав для цих передбачень. Якщо Нібіру або Планета X були б реальними і прямували на зустріч з Землею, астрономи б відстежували її, принаймні, за останнє десятиліття, і це було б видно вже неозброєним оком».

Згідно з відомостями з різних інтернет-сайтів, Мід Девід (David Meade) випустив кілька книг з тематики «загадкове і непізнане», в тому числі «Таємничі острови», «Втеча Гітлера в Аргентину» і «Планета Ікс — кінець гри Бога». Він вивчав астрономію і економіку в університеті Луїсвілля, а потім працював кілька років у судових дослідженнях. Він є фахівцем в різноманітних дослідженнях, але про його наукову ступінь нічого не говориться і судячи з усього він взагалі не є вченим.

Він, як і багато дослідників паранормального, ентузіаст своєї справи, але подібним людям нерідко властиві омани і навіть фанатичність. Тому всі ці пророцтва різноманітних дослідників і «вчених» про кінець світу, Нібіру і тд. сприймайте на свій страх і ризик і пам’ятайте про те, як промахнулися всі ті, хто зовсім недавно пророкував Апокаліпсис згідно з календарем майя.