Технології

У Південній Кореї створили акумулятор з надшвидкою зарядкою

Новинка від південнокорейських розробників може заряджатися з вражаючою швидкістю — як повідомляється, повністю зарядити такий акумулятор можна в сто разів швидше, ніж звичайний. Причому створений цей акумулятор з використанням зовсім не нових технологій.

Винахід співробітників Корейського інституту передової науки і технологій заснований на технології суперконденсатора — це гібрид конденсатора і хімічної батареї.

Суперконденсатори були відомі й раніше, але тоді вони відрізнялися великими розмірами. Винахід полягає, здебільшого, в тому, що вченим вдалося зменшити такий суперконденсатор до розмірів звичайної літій-іонної батареї.

У той же час, достовірної інформації про ємності нового типу акумуляторів поки немає, як немає і відомостей про безпеку застосування цих накопичувачів енергії. Очевидно, роботи над акумулятором тривають і ми не скоро побачимо швидкозарядні смартфони.

На думку вчених, така технологія може застосовуватися для створення автомобільних акумуляторів і, зрозуміло, для мобільних пристроїв — ноутбуків, планшетів і смартфонів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть