Технології

Дезінфікуючі дрони очистять стадіон в США (відео)

Всього два безпілотника скоротять час прибирання стадіону на 95 відсотків

Стадіон Mercedes-Benz в Атланті, США, планує використовувати спеціальні дрони для дезінфекції будівлі. Відповідно до прес-релізу, час збирання стадіону скоротиться на 95 відсотків.

Mercedes-Benz Stadium

Mercedes-Benz Stadium – перший професійний спортивний стадіон, на якому будуть використовуватися дрони-прибиральники. Ще до початку пандемії розглядався варіант проведення дезінфекції стадіону за допомогою безпілотників, але, зі зрозумілих причин, процес їх впровадження прискорився.

Безпілотники, розроблені компанією Lucid Drone Technologies, використовують електростатичні розпилювальні насадки для розподілу нетоксичних дезінфікуючих хімікатів. Дезінфектор очистить сидіння, поручні і скляні перегородки на стадіоні.

Прибиранням займуться всього два безпілотники, ще один – залишиться в якості резервного.

Як зазначає The Atlantic, дезінфекція за допомогою дронів не повинна вводити відвідувачів в оманливе відчуття безпеки, оскільки інфекція найчастіше поширюється від людини до людини по повітрю. Тому під час відвідування стадіону – є обов’язковим носіння захисних масок і рукавичок, а також від гостей вимагатимуть соціального дистанціювання.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments