Різні цікавинки

Чим корисні комп’ютерні ігри?

Комп’ютерні ігри стають все більш популярними як серед підлітків, так і серед інших вікових груп. Багато хто вважає, що це погано, що вони затягують і відволікають людину від реальності, але це не зовсім так. У захопленні комп’ютерними іграми є й позитивні сторони, головне підібрати гру за віком.

1-16-03-2015-600-375

Особливу неприязнь у борців з іграми викликають екшени через велику кількість використовуваної в них зброї та великої кількості кров. Багато хто вважає, що людина, що грає в такі ігри, може поставити себе на місце комп’ютерного героя і стати небезпечним для суспільства. Насправді, нормальна людина ніколи на це не піде, адже багато хто з нас захоплюються переглядом бойовиків і фільмів жахів, але вбивцями не стають, тому боятися, що дитина, погравши в стрілялку, піде вбивати всіх підряд — не варто, це може відбутися тільки якщо у нього є якісь додаткові проблеми з нервовою системою. Навпаки, помірно граючи в такі ігри, ваша дитина розвине увагу і поліпшить реакцію і швидкість мислення.

Одним з найпопулярніших жанрів комп’ютерних ігор є різноманітні симулятори, зараз на ринку їх безліч, так як, в принципі, симулювати можна все що завгодно. У таких іграх ви можете відчути себе пілотом літака, футболістом, гонщиком, мисливцем, мандрівником, та всім, ким хочете.

Стратегії також дуже популярні, вони навчать вашу дитину міркувати, логічно мислити і розраховувати свої дії на кілька кроків вперед і швидко приймати важливі рішення, усі ці навички дуже знадобляться в реальному житті.

У рольових іграх можна вибрати собі відповідну роль, хорошого або поганого героя, в такій грі ваша дитина зможе спробувати себе в різних ролях і зрозуміє, що бути добрим і позитивним героєм — набагато легше і краще, ніж поганим і злим.

Словом, у будь-яких комп’ютерних іграх є якісь позитивні сторони, головне, щоб ваша дитина не приділяла їм весь вільний час і тим більше не підміняла іграми необхідні заняття, такі, як спілкування з друзями, спорт і навчання, забороняти грати в комп’ютер не потрібно, це хороший спосіб провести вільний час. Ігри цілком можуть навчити дитину чомусь новому.

Кнопка «Наверх»
Закрыть