Різні цікавинки

Кальцієва селітра -добриво для рослин

foto_cikavosti_15.07.2014-01Селітру кальцієву можна вигідно придбати в нашому магазині. За не високу ціну і хорошо якість продукту.

Кальцієву селітру зазвичай застосовують, як азотне добриво на кислих грунтах. Також її застосовують в піротехніці але не так активно, як при удобренні грунтів і рослин. Все-таки властивості селітри кальцієвої найкраще підходить як добриво, тому що рослини не так критично реагують на її застосування.

Ми пропонуємо спеціальну кальцієву селітру, яка має багато функціональних властивостей, котрі є важливими для живлення і життєдіяльності рослин. Завдяки неї добре розвивається коренева система рослин і  вона спонукає до формування міжклітинних мембран. Людям, котрі займаються фермерською справою корисно буде дізнатися, що завдяки селітрі кальцієвої збільшується термін придатності овочів і поліпшується їх зовнішній вигляд.

Але селітра, як одна речовина дуже небезпечна, як вибухова речовина. Уже траплялося багато випадків, коли склади із таким добривом вибухали і завдавали проблем власникам і навколишньому середовищу. Це небезпечна річ в руках зловмисників, адже за допомогою селітри можна без проблем виготовити вибухівку або динаміт.

Таблетована сіль використовується для більш чистішої фільтрації. Представляє із себе  дуже спресовану унікальним способом сіль, що застосовується в ролі хімічних реагентів для очищення так званих фільтрів. Вона піддається різним способам пресування і фасується в мішках 10, 15 і 25 кілограмів. Головне призначення такої солі  – це відновлення робочого об’єму іонообмінних смол.Спочатку її розбавляють в воді, а потім пускають через потрібні фільтри.

Іншими словами це звичайна кухонна сіль, яку спресували в таблетки щоб краще взаємодіяла із водою і рівномірно розчинялася в потрібному резервуарі.

Кілька головних позитивних сторін, використання таблетованої солі:

  1. У таблетованої солі водопідготовка зменшується на 30%.
  2. Завдяки таблетованій солі можна відмовитися від регулярного прочищання котлів і баків від соляних неприємних відкладень.
  3. На відміну від сипучої солі, таблетована однакоіва по жорстості і розчиняється із однією швидкістю..
  4. А також багато інших переваг пов’язаних із технологічним процессом очищення і пом’якшення води..

Придбати можна в місті Києві. Замовляєте на сайті інтернет-магазину і забираєте із нашого складу в будь-який зручний для вас час…


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button