Людина

Чим небезпечні фруктові соки для дітей

Діти, які регулярно п’ють фруктові соки з високим вмістом цукру, частіше страждають від астми, про це йдеться в дослідженні медиків з Гарвардського університету в США.

Дослідники вивчили раціон харчування 1068 матерів і їхніх синів та дочок, а також інформацію про здоров’я дітей, щоб визначити зв’язок між захворюваністю астмою та солодкими напоями з вмістом фруктози. Проаналізувавши отримані дані, вчені встановили, що діти, які регулярно вживали фруктозу і цукор на 77% частіше страждають астмою.

Залежність була виявлена у дітей з різним індексом маси тіла. Крім того, на появу проблем з диханням впливає регулярне вживання таких напоїв під час вагітності.

“Крім раніше відомого зв’язку ожиріння з астмою ми виявили, що споживання солодких напоїв і велика кількість фруктози також підвищує ризик появи цього захворювання. Ми поки не знаємо, як саме цукор і фруктоза призводять до астми. Можна припустити, що ці сполуки провокують запалення, які можуть впливати на розвиток легенів”, — говорить один з авторів дослідження Шеріл Ріфас-Шіман.

Раніше вчені встановили, що від астми частіше страждають жінки, так як їх статеві гормони не блокують запалення і не уповільнюють виділення слизу легенями, як це робить тестостерон.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button