Людина

Чоловіче серце страждає від зради

Хтось може назвати це кармою, але вчені довели – чоловіки, що зраджують своїм дружинам, серйозно ризикують здоров’ям. Більшій небезпеці піддаються ті, хто при цьому продовжує відчувати до дружини любовні почуття.

1-15-03-2015-600-416

Чоловіки, що померлі під час статевого акту від серцевого нападу, частіше роблять це в ліжку не з дружиною, а з коханкою. Взаємозв’язок між невірністю і серцево-судинними захворюванням виявили італійські дослідники. Вивчивши доступні медичні дані та літературу за ключовими словами «невірність» і «позашлюбні зв’язки», вони проаналізували частоту і умови, за яких у чоловіків стався серцевий напад. З’ясувалося, що гострі проблеми з серцем наступали у чоловіків частіше, коли вони перебували в ліжку з коханкою, а не з дружиною.

Цей статистичний факт пояснюється стресом через необхідність приховувати зв’язок і задовольняти зазвичай більш молоду і витривалу коханку. Чоловіки, які мають почуття до своїх дружин, піддаються більше ризику, оскільки сильніше переживають зради.

До сумного для здоров’я результату, крім стресу і підвищених фізичних навантажень, можуть призвести й інші фактори: «Позашлюбний секс часто трапляється одночасно з вживанням алкоголем і екзотичної їжі, які можуть вплинути на серцево-судинну систему під час фізичних навантажень, – зазначає один з дослідників , Алессандра Фішер (Alessandra Fisher). – Незвичайна обстановка під час зустрічі з коханкою також може значно підвищити кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень ». Висновок напрошується: не маючи зв’язків на стороні, чоловік має більше шансів зберегти і сім’ю, але і здоров’я.

Натхнення: psychologies.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button