Людина

Кава знижує ризик розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона

Кава знижує ризик розвитку хвороб Паркінсона й Альцгеймера. Підсумки експерименту Дослідного інституту Крембиля в Канаді дозволили встановити, що профілактику негативних симптомів дає не сам кофеїн, а антиоксиданти, що виділяються при обсмаженні зерен.

Кофе уменьшает риск развития болезней Альцгеймера и Паркинсона

Вони гальмують розвиток бета-амілоїдів і тау-білків, які провокують захворювання мозку. Корисними виявилися далеко не всі різновиди кави. Зокрема, слабо обсмажена арабіка не змогла пройти перевірку. Доктор Росс Манчіні, який бере участь у дослідженні, розповів про те, що такі відкриття в цій сфері здатні привести до створення вакцини від старечої деменції.

Вчені Техінституту Стівенс змогли визначити вплив запаху кави на рівень інтелекту людини. Зокрема, 100 студентів після поділу на 2 групи вирішували завдання з алгебри. Кращі результати продемонструвала група в аудиторії з присутніх запахом кави. Восени 2018 року вчені з Філадельфії розповіли, що максимальну користь від кави людина отримує, коли зерна заливаються окропом і вживаються протягом 10 хвилин. Відповідно, напій допоможе клітинами насититися киснем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button