Людина

Від чого залежить щастя?

kuprykПерша чакра (йоги називають її мулдахара) розташована в проміжності, між анусом і статевими органами. У жінок її осереддя в області задньої стінки піхви, у чоловіків-в зоні простати. Якщо дивитися на хребет людини, то вона локалізована в області перших трьох хребців, самих нижніх, тобто, в зоні крижів.

Можна нічого не знати про практики йогів, але при цьому бути здоровою та щасливою людиною, якщо ця важлива зона активна і працює як годинник.

Саме в першій чакрі, згорнувшись клубочком, дрімає найсильніша, чиста космічна частина людини-енергія Кундаліні. Коли вона прокидається і рухається вгору по хребту, людина стає мудрим як Каа з “Мауглі”, сильним як Багіра, чесним і турботливим як Балу і багатошаровим і наповненим життям, як джунглі.

У кожної людини були моменти такого підйому Кундаліні, як правило, вони припадають на період закоханості, коли сексуальне бажання ще не здійснено, а для двох увесь світ стає дивно гармонійним і дружнім. І немає потреби в словах або лишніх рухах, достатньо бути поруч, дихати в унісон, дивитися один одному в очі. Рівномірний і постійний потік енергії Кундаліні – це, буквально, еліксир молодості.

Але, на жаль, дуже багато втрачають цю хвилю висхідного потоку Кундаліні і вона, знову спускається вниз, в зону першої чакри (мулдахари), де чекає свого шансу прокинутися.
І йоги, і майстри ци-гун, і європейські фахівці мануальної терапії сходяться в одному – якщо енергетична зона куприка пошкоджена – потоки енергії (будь-які) загальмовані. Людина перестає бути здатною перебувати в душевній рівновазі, а здоров’я «розсипається» як картковий будиночок.

Вправи, спрямовані на розвиток сідничних м’язів і гнучкість хребта, масаж простати (масаж піхви у жінок), особиста гігієна і стабільний, щоденний стілець – це не тільки основа здоров’я в цілому і сексуальної задоволеності зокрема але, і база для повноцінного розкриття мулдахари і пробудження Кундаліні (можливості любити безумовною любов’ю і залишатися молодим).

А що буває, якщо перша чакра розкрита не повністю і енергетичні струми в ній загальмовані?

Гординя і впертість – артрити і артроз.

Жадібність – геморой і запори.

Зворотний бік жадібності, тобто не вміння цінувати матеріальну частину життя – проноси і гнилі зуби.

Презирство або відразу до сексу (виконання подружнього обов’язку і тільки) – безпліддя, запальні процеси в статевій сфері.

Гіпертрофована сексуальність – статева слабкість, імпотенція, фригідність.

Всі ці болячки, такі «популярні» в сучасному суспільстві, виникають з неправильної роботи першої чакри. Навіть якщо йога та інші езотеричні практики-це не ваше, зайнятися хребтом, куприком і попою під силу кожному, хто хоче залишатися здоровим і життєрадісним.

П.С. До речі, якщо перша чакра не розвинена (не розкрита), людині дуже важко доводити задумані справи до кінця. Наприклад, створити бізнес, написати книгу, зробити пропозицію руки і серця, зібрати кошти для великої покупки або екзотичної поїздки і т.д.

Натхнення: http://xeon.co.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button