Людина

Чоловіки стрімко втрачають інтерес до жінок

Учені б’ють тривогу: сильна половина людства стрімко втрачає інтерес до сексу. Футурологи пророкують, що незабаром близькість між чоловіком і жінкою в звичному розумінні піде в минуле. Фізичний статевий акт, на їхню думку, замінять ґаджети, чіпи, андроїди та інші досягнення технічного прогресу.

Життя без сексу

Сексопатолог Ян Кертіс запевняє, що за останні кілька десятиліть чоловіки і жінки стала займатися сексом у два рази менше. Причому ініціаторами відмови від близькості в більшості випадків починають ставати представники сильної половини.

У числі причин дослідник називає шкідливі звички, серцево-судинні захворювання, постійні стреси, страх не реалізувати свої амбіції, низька самооцінка. Крім того, чоловіки все менше хочуть доглядати за жінкою, домагатися її, в тому числі через боязнь отримати відмову.

Вчений з Великобританії Девід Спайгелхелтер відзначив зменшення кількості статевих актів між подружжям у західних країнах. При цьому люди все більше часу проводять з ґаджетами. Експерт упевнений: через появи принципово нових електронних пристроїв людство може втратити інтерес до сексу через 15 років.

Цифрове задоволення

Футурологи прогнозують у найближчому майбутньому заміну фізичної близькості на цифрову. Американець Реймонд Курцвейл вважає, що до 2030 року це буде відбуватися за допомогою вживлених у мозок мікрочіпів, можливо навіть у віртуальній реальності.

Його британський колега Ян Пірсон заглядає в 2050 рік і пророкує появу імпланта іншого виду — штучної “розумної” шкіри. Цей імплант буде виконувати роль свого роду ключа до хмарному сховища, з якого зможе завантажувати відчуття і передавати їх своєму власнику.

Андроїди

Футурологи впевнені: людина майбутнього замість собі подібного буде займатися сексом з андроїдом. Як зазначає автор наукової монографії “Інтимні стосунки зі штучними партнерами” Девід Леві, виробництво роботів-коханців в промисловому масштабі почнеться вже в найближчі десятиліття, причому придбати їх можна буде за ціною бюджетного автомобіля.

У андроїдів буде цілий ряд плюсів: ідеальна зовнішність, невичерпна енергія, максимально точне повторення рухів живої людини. Завдяки симулятору серця у роботів під час сексу буде частішати пульс і дихання, більш того, їх навчать симулювати оргазм.

Леві зазначає, що в базу даних робота можна закачати “Камасутру” та інші секс-досягнення людства. У налаштуваннях машини буде безліч режимів, наприклад, японська гейша.

Знати міру

“Цифровізація” сексу приховує в собі небезпеку надмірного захоплення і звикання. Людина, яка отримує задоволення за допомогою електронних засобів може стати заручником ґаджетів і нашкодити власному здоров’ю. Показовий експеримент, проведений на початку 1950-х років на щурах. У мозок гризунів вживили імплант, що впливає на “центр задоволення” при натисканні важеля. У результаті щури так захоплювалися його натиском, що забували про їжу і вмирали.

На людині такі експерименти проводив американський професор Роберт Хіс. Пацієнт міг скільки завгодно стимулювати свій “центр задоволення”. У результаті настало звикання: одного разу за три години він натиснув на кнопку стимуляції 1500 разів. Після цього його психічний стан різко погіршився, він ледь не покінчив життя самогубством.

Куди податися жінці

Втрата інтересу чоловіків до жінок призведе до того, що останні стануть більше часу приділяти кар’єрі і самореалізації, вважає футуролог Жан-Крістоф Боніс.

Вже зараз жінки займають все більше робочих місць там, де раніше панували чоловіки: інженерія, охорона праці, інформаційні технології. Поступово відбудеться розмивання й уніфікація соціальних ролей чоловіка і жінки, перші залишаться домінувати лише там, де потрібна фізична сила, наприклад, в шахтному видобутку.

Кардинально трансформується і роль жінки як дружини і матері. Зниження інтересу до фізичної близькості призведе до того, що чоловіки будуть утворювати союз з жінкою тільки для спільного ведення господарства та виховання дітей. Чоловік і жінка будуть рівною мірою грати роль добувачів і батьків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button