Різні цікавинки

Плетені меблі з натурального і штучного ротанга для дому та саду

Плетені меблі з натурального і штучного ротанга для дому і саду

Ні для кого не секрет, що дачні меблі з ротангу, що прийшла до нас з просторів Південно-Східної Азії, сьогодні користується великою популярністю і характеризується виключно захопленими відгуками. Їх виробляють з тропічної ліани, яка має дивовижні виробничі та експлуатаційні характеристики. Чим подібна меблі для тераси сподобалася нашим громадянам? Складне питання. Тут замішані такі параметри, як естетика, екзотичність, практичність, натуральність і т.д. Окрім того, матеріал придатний для виробництва будь-якого елементу меблів та інтер’єру, без винятку. Зауважимо, що елітні набори та комплекти меблів з ротанга зовсім недешеві, але в сучасних магазинах завжди здійснюється продаж кухонних та дачної ротангових меблів, виконаних своїми руками, придбати яку можна зовсім недорого.

плетеная мебель для дома и сада

Переваги ротангових меблів

Мабуть, головною перевагою, якою володіє http://www.aceco.ru/ з ротанга, все ж є її екологічна чистота, яка останнім часом ставиться в інтер’єрі на перше місце. Але подібна меблі для відпочинку не тільки екологічно безпечні, але і досить красиві і навіть м’які. Їх виготовляють з особливою тропічної ліани, але додатково можуть використовуватися такі природні матеріали, як лоза, солома, очерет. Мінлива мода закликає нас використовувати плетені меблі зі вставками для заміських і дачних будинків, і навіть у міських квартирах (для вітальні, для кухні, для передпокою, для дитячої), куди вона вписується не менше органічно. Такі предмети меблів як крісло, дивани, стільці, шезлонг, стіл, лежак, крісло- качалка, гойдалки, підвісне крісло, альтанки, скриня і інші дуже популярні зараз у наших покупців. Без всякого сумніву можна зробити висновок про те, що натуральні і штучні плетені меблі є гідною альтернативою меблів традиційних, володіючи при цьому цілим рядом переваг. Це ручне виготовлення, використання природних матеріалів, користь для здоров’я, практичність, ну і, звичайно, природна краса і ексклюзивне плетіння!

Експлуатаційні характеристики

Особливо хотілося б зупинитися на експлуатаційних характеристиках, які обумовлюють довговічність ротангових меблів – вологостійкість і міцність. Термін служби меблів – не менше 20 років. Меблі не відрізняється примхливістю, а догляд за ними зводиться до протирання ганчіркою для пилу. Ніяких поліролей і спеціальних засобів. Також, плетені меблі з ротанга володіють виключно малою вагою, що дозволить вам переставляти або перевозити її без будь-яких проблем. Натуральна фактура і неповторний запах «плетінки» подарують вам заряд гарного настрою, а розслаблення в таких меблів буде супроводжуватися приємним мікромасажем. Нарешті, меблі зі штучного ротанга (так само як і з натурального) можуть без проблем комбінуватися з іншими матеріалами, і це буде виглядати ефектно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button