Людина

Аспірин допоможе знизити ризик розвитку раку простати

Багато людей регулярно приймають аспірин для зниження ризику розвитку хвороб серця, але нові дані показують, що аспірин також може бути ефективний у боротьбі з раком простати, повідомляють експерти з Центру досліджень раку в Лондоні.

Аспірин допоможе знизити ризик розвитку раку простати

Вивчення більш ніж 13000 пацієнтів показало, що чоловіки, які приймають аспірин, мали істотно більш низьку ймовірність розвитку раку простати, ніж ті, хто його не брав. У цілому, чоловіки мали на 36% менше шансів захворіти на рак простати, а серед тих, хто приймав аспірин регулярно протягом 5 або більше років, імовірність розвитку захворювання знизилася на 57%.

Згідно з однією з теорій, протираковий ефект аспірину обумовлений тим, що препарат блокує ферменти, які беруть участь у розвитку запального процесу. Ці ферменти можуть бути залучені до зростання нових кровоносних судин, які допомагають раковій пухлині рости. Таким чином, блокуючи активність даних ферментів, аспірин зменшує ймовірність розвитку і подальшого поширення раку, кажуть фахівці.

Підвищення обізнаності пацієнтів про доброчинну роль аспірину в запобіганні раку простати може допомогти поліпшити дотримання терапії для профілактики серцево-судинних проблем, вважають експерти.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button