Людина

Чому немовлята позбавляють батьків інтиму?

Діти запрограмовані таким чином, щоб повністю перемикати на себе увагу матері, говориться в дослідженні Гарвардського університету. Як повідомляє The Daily Mail, діти часто плачуть вночі. У результаті батьки занадто втомлюються, відмовляються від інтимної близькості. І це біологічний механізм природної контрацепції.

nemovlia_450

З цієї ж причини, якщо мати годує дитину грудьми ночами, у неї триває період аменореї – відсутня менструація. Професор Девід Хейг зазначає: знижуючи вірогідність зачаття другої дитини, первісток, тим самим, підвищує свої шанси на виживання. Тому втома, яку відчуває жінка, є частиною розумної стратегії природи.

Читайте також: Вчені відкрили природу малюкової посмішки

Згідно зі статистикою, маленькі перерви між вагітностями пов’язані з підвищеною смертністю дітей, особливо в умовах поганого харчування і наявності інфекційних захворювань. А часте й активне годування грудьми, включаючи нічні епізоди, як раз, пов’язане з продовженням періоду тимчасового безпліддя. Перерва в інтимних стосунках подружжя дозволить жінці краще відновитися після пологів і зробить дитину більш незалежною. До речі, японські вчені з’ясували: діти здатні імітувати плач, щоб добитися уваги матері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button